Garnitur na miarę Kraków

Nie tylko panie podczas swojego wyjątkowego dnia chcą wyglądać zniewalająco. Panowie również dbają o swoją prezencję. Dotyczy to zarówno ślubu, jak i innych okoliczności, które wymagają ubrania garnituru. Jednak istotne jest, aby był on dobrze skrojony, ponieważ to właśnie od tego czynnika zależeć będzie cała prezencja danego mężczyzny podczas ważnego wydarzenia.

Garnitury na miarę – Kraków

Wybór garnituru na miarę ma naprawdę ogromną zaletę, pozwala na dopasowanie zarówno materiału, koloru, jak i przede wszystkim kroju, w którym konkretny mężczyzna będzie prezentował się nienagannie. Jest to skierowane przede wszystkim do osób, które są niezwykle wymagające względem swojego ubrania. Dbamy o to, aby każdy, nawet najdrobniejszy szczegół był dopracowany. Zwracamy bardzo dużą uwagę na detale, gdyż to właśnie one sprawiają, że kreacja staje się tak zjawiskowa pod każdym względem. Zaufało nam wiele gwiazd, takich jak: Maciej Dowbor, Krzysztof Ibisz czy Maciej Rock. Stworzone przez nas stylizacje były wykorzystywane przez nich w trakcie wystąpień publicznych.

Garnitur na miarę w Krakowie

Za doskonały wygląd na różnego rodzaju uroczystościach odpowiadać będzie właśnie garnitur na miarę. Kraków to miasto pełne wydarzeń kulturalnych czy medialnych. Ze względu na piękne widoki i ciekawe zabytki jest także często wybierany na miejsce, w którym Państwo Młodzi biorą ślub i będą świętować to wydarzenie podczas przyjęcia ze swoimi najbliższymi. Za sprawą ponad 15-letniego doświadczenia jesteśmy w stanie zrealizować życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Nie stanowią dla nas wyzwania projekty, obejmujące rozmiary, których nie ma w standardowych sklepach. Uważamy, że każdy mężczyzna zasługuje na równe traktowanie, dlatego bez względu na rozmiar stworzymy dla Ciebie wyjątkowy garnitur na miarę. Dopasujemy wszelkie materiały, a także krój, abyś czuł się w tej stylizacji wyjątkowo. Zadbamy o to, aby garnitur ten wyglądał na Tobie zjawiskowo.

Garnitur na miarę Twoich potrzeb

Dopasujemy wszelkie aspekty stroju zgodnie z Twoimi gustami. Jednak podpowiemy, co będzie się prezentowało lepiej, ale ostateczny wybór należy do Ciebie. Każdego dnia inspirujemy się, a w naszych głowach zdarzają się coraz to nowsze pomysły. Stale się rozwijamy, bacznie śledząc podążania świata mody. Wybierając nasze atelier, stawiasz na niezwykłe materiały, wyjątkową wizję profesjonalistów, a także niepowtarzalną stylizację, która podkreśli Twoje wszelkie atuty, dodając Ci pewności siebie. Realizacja projektu trwa najczęściej od 8 do 12 tygodni, jednak jest to zależne od konkretnego projektu, a także wybranego rodzaju materiału czy kroju. Ze względu na szczególne zainteresowanie w sezonie wiosenno-letnim, realizacja zamówienia w tym okresie może się nieznacznie wydłużyć. Dlatego jeśli czeka Cię w tym czasie specjalna okazja, warto pomyśleć nad wspólnym opracowaniem projektu nieco wcześniej. W naszej pracowni zawsze panuje przyjemna atmosfera, dlatego zapraszamy, by odwiedzić nas osobiście w Krakowie.
Aby umówić termin z projektantem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy.

 

[wdi_feed id="1"]

Drogie klientki!

Nasze salony w Krakowie i Katowicach cały czas oferują usługi, przyjmując klientów przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
Z uwagi o Wasze i Nasze zdrowie salony są starannie dezynfekowane, jak również suknię i dodatki.
Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu przymiarki!
Serdecznie zapraszamy.