„Subtelność i doskonałość kryją się w dobrze skrojonym garniturze. To nie tylko odzież, to manifestacja wyrafinowanej klasy i niezachwianej pewności siebie.”

Jak projektujemy garnitury?

Proces projektowania garnituru zaczynamy od konsultacji z klientem , podczas których projektant stara się zrozumieć wizję, preferencje dotyczące stylu, tkanin, kolorów i detali. Na podstawie tych informacji projektant – Zbigniew Fulara, zaproponuje odpowiedni fason, dobierze odpowiednią podszewkę oraz dodatkowe detale tj. rodzaj guzików, rodzaj kołnierza, styl kieszeni, podszewki oraz dodatki, takie jak monogramy czy personalizowane hafty.

W następnej kolejności pobieramy miarę w celu uszycia garnituru. Jest dla nas ważne uwzględnienie pomiarów jakich jak: obwód klatki piersiowej, talii, bioder, ramion, długość rękawów oraz długość spodni. Bierzemy pod uwagę wzrost i budowę ciała.

Po zatwierdzeniu zamówienia umawiamy się na pierwszą przymiarkę – uszytego już garnituru oraz zaprowadzamy delikatne poprawki.

W końcowej fazie umawiamy się na ostateczną przymiarkę i odbiór uszytego garnituru.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Wybierz salon:

  Kraków

  [wdi_feed id="1"]

  Drogie klientki!

  Nasze salony w Krakowie i Katowicach cały czas oferują usługi, przyjmując klientów przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
  Z uwagi o Wasze i Nasze zdrowie salony są starannie dezynfekowane, jak również suknię i dodatki.
  Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu przymiarki!
  Serdecznie zapraszamy.