Salon Ślubny Fulara & Żywczyk

Rosnące zainteresowanie naszymi kreacjami oraz powiększające się grono odbiorców jest dla nas zobowiązującym wyzwaniem.

W asortymencie salonu: suknie ślubne i wieczorowe, dodatki ślubne, bielizna ślubna, biżuteria i buty.
Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do naszego salonu w Katowicach!

W sobotę 6.10 przy ul. Kopernika 6 w Katowicach otwarty został nowy salon marki Fulara & Żywczyk. Wstęgę przecięła Pani Ewa Wachowicz!

Salon sukni ślubnych w KatowicachTen jeden, wyjątkowy dzień w życiu ma zostać w Twoich wspomnieniach już na zawsze. Ślub to wydarzenie, które trudno porównać z czymkolwiek innym. Tego dnia to Ty jesteś prawdziwą gwiazdą, co powinna podkreślać również Twoja suknia ślubna z naszego salonu. Katowice to miasto, w którym pomożemy wybrać idealnie dobraną względem sylwetki, upodobań oraz nawet Twojego charakteru suknie. Bez względu zaś na to, czy posiadasz już określoną wizję swojej sukni ślubnej, czy też dopiero szukasz inspiracji, nasz salon sukni ślubnych w Katowicach będzie do tego idealnym miejscem. Spotkasz się tu z ekskluzywnymi, wyjątkowymi sukniami, a to, co nas wyróżnia, to ogromna pasja, zaangażowanie oraz chęć sprawienia, że będziesz czuła się w swojej sukni niczym prawdziwa gwiazda. Wiemy, o czym mówimy - posiadamy bowiem ogromne doświadczenie w tworzeniu kreacji dla znanych osobistości. Zaufaj nam, a Twoja suknia ślubna będzie spełnieniem Twoich marzeń. Katowice - suknie ślubne na miarę Twoich oczekiwań? Chyba nie masz już wątpliwości, że nasz salon sukni ślubnych w Katowicach, Fulara&Żywczyk, będzie odpowiednim adresem.

Drogie klientki!

Nasze salony w Krakowie i Katowicach cały czas oferują usługi, przyjmując klientów przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
Z uwagi o Wasze i Nasze zdrowie salony są starannie dezynfekowane, jak również suknię i dodatki.
Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu przymiarki!
Serdecznie zapraszamy.