Odpowiednio dopasowanie ubranie potrafi zbudować niezwykłą pewność siebie wśród osób, które będą je nosić. Wszystko zależy od użytych materiałów, kroju dopasowanego do sylwetki, a także wykorzystania kolorów czy wzorów, które podkreślą wszelkie atuty. Każdy z tych aspektów będzie miał bezpośredni wpływ na komfort noszenia. Nasze projekty łączą w sobie niesamowity design z funkcjonalnością, dlatego sprawdzą się w przypadku wielu osób.

Szycie garniturów Kraków

W naszym atelier tworzymy projekty zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Szyjemy garnitury w Krakowie, a sam czas realizacji jest zależny od konkretnych cech zamówienia. Spod naszych rąk wychodzą wyjątkowe projekty, które zamieniamy w kreacje chętnie wybierane przez naszych klientów na różnego rodzaju ważne okoliczności. Wiele z nich jest uszytych specjalnie na wyjątkowe okazje, jak ślub czy studniówka. Jednak nasze projekty z powodzeniem mogą być także ubierane na różnego rodzaju spotkania biznesowe. Dokładamy wszelkich starań, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego kreacje są dopracowywane w każdym calu.

Jak przebiega szycie garniturów w Krakowie?

Szycie garniturów w Krakowie w naszym atelier jest poprzedzone zebraniem odpowiednich pomiarów, które pozwolą na dalszą pracę. Oczywiście zostają skonsultowane także wszelkie inne kwestie. Tworzymy projekty, które przede wszystkim mają odpowiadać na potrzeby naszych klientów. To od właściciela nowego ubrania zależy ostateczny wybór materiałów czy kroju, jednak, wykorzystując zgromadzone wiedzę i doświadczenie, sugerujemy najlepsze rozwiązanie. Każda sylwetka jest inna i wymaga indywidualnego traktowania, także krawieckiego. Uszyjemy dla każdego idealny garnitur, bez względu na rozmiar noszony przez właściciela nowego ubrania. Pracujemy na bazie naszych pomiarów, dlatego każdy komplet jest doskonale dopasowany do osoby, która ma go nosić.

Stawiamy na kreacje niebanalne, oryginalne. Nie boimy się sięgać po niecodzienne materiały czy odważne kroje. Jeśli taka jest wola naszych klientów, stworzymy wyjątkowy projekt, który już od pierwszych sekund pozwoli na wyróżnienie się z tłumu.

Szycie garniturów Kraków – jaki jest czas oczekiwania na kreację?

W zależności od momentu zamówienia garnituru, a także indywidualnych cech projektu, czas oczekiwania na gotowy produkt może się nieznacznie różnić. Zazwyczaj jednak wynosi on między 8 a 12 tygodni. Sezon wiosenno-letni wiąże się ze wzmożonym zainteresowaniem i większą liczbą zamówień, przez co czas oczekiwania może się wydłużyć. Dlatego jeśli zależy Ci na gotowym garniturze w tym okresie, lepiej zgłosić się do nas wcześniej.

Szycie garniturów w Krakowie przez polskich projektantów

Jesteśmy polskimi projektantami, którzy bacznie obserwują wszelkie trendy w świecie mody. W naszym atelier posiadamy wiele ekskluzywnych, niezwykle rzadkich tkanin, które służą nam do tworzenia wyjątkowych kreacji. Dobrze skrojony garnitur to gwarancja pewności siebie, a także nienagannego wyglądu. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia na rynku, dlatego tworzenie różnego rodzaju eleganckich ubrań nie ma dla nas żadnych tajemnic.

Aby umówić termin spotkania, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy.

[wdi_feed id="1"]

Drogie klientki!

Nasze salony w Krakowie i Katowicach cały czas oferują usługi, przyjmując klientów przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
Z uwagi o Wasze i Nasze zdrowie salony są starannie dezynfekowane, jak również suknię i dodatki.
Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu przymiarki!
Serdecznie zapraszamy.