Salon sukni ślubnych Kraków - Fulara&Żywczyk

W naszym salonie ślubnym przy ul. Juliusza Lea 135 w Krakowie powstają nasze kolekcje i stylizacje.

Na parterze w sali kominkowej możecie Państwo zapoznać się z kolekcją sukien ślubnych. Prezentowane na manekinach nie tylko stanowią ekspozycję, ale przede wszystkim każdą z nich można przymierzyć w przestronnym pomieszczeniu zlokalizowanym nieopodal.
  • Juliusza Lea 135,
    30-133 Kraków
  • +48 (12) 633 43 02
  • +48 661 177 575
  • dom.mody@fularazywczyk.pl
  • Pon-Pt: 10:00-18:00, Sob: 9:00-14:00
Uprzejmie prosimy o wcześniejszy telefoniczny kontakt z salonem w celu uzgodnienia terminu przymierzania sukien.

Tutaj też znajdziecie Państwo kolekcje biżuterii - kolczyki, bransoletki, kolie. Całości stylizacji ślubnej dopełnią dodatki takie jak welony oraz ozdoby na głowę - toczki i opaski. Na parterze można również dokonać wyboru spośród szerokiego asortymentu bielizny ślubnej jak również butów i torebek.

Na pierwszym piętrze prezentujemy kolekcje: wieczorową i wizytową. Każdy z modeli można również przymierzyć i dopasować do sylwetki.

Jeśli jednak prezentowane kreacje nie znajdą u Państwa pełnej akceptacji, zawsze do dyspozycji pozostają Panowie Projektanci, którzy z pasją dobiorą odpowiedni rodzaj materiału, kolor i zaprojektują tą wymarzoną. Całość stylizacji dopełnią odpowiednio dobranymi aplikacjami i dodatkami.

Kraków - salon sukien ślubnych i nie tylkoWiele jest takich elementów, które sprawiają, że dana ceremonia zaślubin jest wyjątkowa, nie tylko w danym dniu, ale także na fotografiach będących najlepszym źródłem wspomnień. Do tej grupy z pewnością należą suknie ślubne. Kraków jest miastem, w którym nie ma problemu z wyborem odpowiedniej kreacji na ten szczególny dzień. Nasza wyjątkowo szeroka oferta sprawia, że nasz sklep jest miejscem prawdziwej rozpusty dla wszystkich planujących uroczystość zaślubin.

Czytaj dalej....

Salon sukni ślubnych - KrakówNasz salon sukni ślubnych (Kraków) jest wyposażony w piękne produkty, które różnią się między sobą stylistyką, rozmiarami i nie tylko. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas idealną dla siebie kreację, która pozwoli Ci jeszcze lepiej prezentować się podczas ślubu oraz wesela. Doskonale wiemy przecież, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie się na ślub, w tym również w Krakowie. Salon sukni ślubnych w tym mieście dostępne są w naszym profesjonalnym salonie. Nieustannie aktualizujemy swoją ofertę, ponieważ wiemy, jak szybko i dynamicznie zmieniają się trendy w tym sektorze modowym. Dlatego właśnie wszystkie sukienki ślubne w salonie (Kraków), które są dostępne w naszej ofercie zostały starannie wyselekcjonowane. Zawsze kierujemy się profesjonalizmem, dzięki czemu oferujemy naszym klientom jedynie najlepsze rozwiązania. Odwiedź nas w Krakowie - salon sukien ślubnych już od pierwszej wizyty pokaże Ci, że jesteśmy w stanie zapewnić doradztwo najlepsze z możliwych.

Drogie klientki!

Nasze salony w Krakowie i Katowicach cały czas oferują usługi, przyjmując klientów przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
Z uwagi o Wasze i Nasze zdrowie salony są starannie dezynfekowane, jak również suknię i dodatki.
Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu przymiarki!
Serdecznie zapraszamy.