FULARA&ŻYWCZYK to idealne miejsce dla kobiet szukających najpiękniejszych stylizacji ślubnych. Wszystkie suknie ślubne są szyte indywidualnie po wcześniejszych ustaleniach z klientką. Suknie są szyte na miarę i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zapoznaj się z trendami oraz nową kolekcją sukien ślubnych 2020! Stylizacje ślubne FULARA&ŻYWCZYK to ekskluzywna moda ślubna, która pomaga spełnić oczekiwania i marzenia kobiet podczas wyboru najważniejszej sukni w życiu. Nasze produkty to połączenie klasy z minimalizmem ale również odwagi, która przejawi się w detalach szytych na miarę. Realizowanie spersonalizowanych projektów pod wymiary klientek to cecha wyróżniająca nasz salon. Dbamy aby każda suknia była idealnie dopasowana do figury zapewniając komfort pod czas ceremonii oraz zabawy weselnej.

Eleganckie i stylowe stylizacje ślubne

Suknie ślubne z kolekcji 2020 stanowią modele charakteryzujące się lekkością i prostotą. Wykonane są z materiałów najwyższej jakości zapewniając komfort w użytkowaniu.

Klasyczne suknie ślubne

Salon FULARA&ŻYWCZYK oferuje suknie niepowtarzalne w swoim rodzaju podkreślając wszystkie atuty klientki. Suknie koronkowe to klasa ponadczasowa. Zestawienie nowoczesności z elementami materiałów klasycznych czyni suknię oryginalną zapewniając jednocześnie właścicielce wygląd królowej balu.  

Drogie klientki!

Nasze salony w Krakowie i Katowicach cały czas oferują usługi, przyjmując klientów przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
Z uwagi o Wasze i Nasze zdrowie salony są starannie dezynfekowane, jak również suknię i dodatki.
Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu przymiarki!
Serdecznie zapraszamy.